Darmowa dostawa od 699 zł
Darmowa dostawa (kurier DPD przedpłata) już od 699,00 zł.
Darmowa dostawa (kurier DPD przedpłata) już od 699,00 zł.
Informacje o firmie

Drzewny_Ekspert

Nazywam się Marcin Leszczyński i od ponad dekady zarabiam na życie wspinając się po drzewach jako arborysta. Mieszkam w Supraślu, na Podlasiu i od 2007 r. prowadzę firmę Drzewny Ekspert. Od 2012 r. realizuję swoje wielkie marzenie - pierwszy polski sklep dla pracujących na drzewach.

Moja opowieść rozpoczyna się w 2001 r., kiedy jako student leśnictwa spędziłem lato na praktykach w firmie arborystycznej w USA. Trafiłem najlepiej jak mogłem – do Laurena Lanpheara, ówczesnego szefa Międzynarodowego Stowarzyszenia Arborystów. Pomagałem przy pielęgnacji drzew i przy trudnej miejskiej wycince pośród domów i linii. Po trzech miesiącach ciągania gałęzi, grabienia i zamiatania dostałem własną uprząż i linę. Tak rozpoczęła się przygoda na całe życie.

Po studiach szkoliłem się na kolejnych wyjazdach do USA, Norwegii i Irlandii, na startach w zawodach we wspinaczce drzewnej i w braniu udziału w organizacji tych zawodów. Od tamtej pory wiele się wydarzyło: wróciłem do Polski i założyłem firmę Drzewny Ekspert. Z nadrzewnego włóczęgi, zmieniłem się w przedsiębiorcę, z pasją realizującego swój pomysł na życie.

W życiu zawodowym kieruję się podwójnym pragnieniem: zaangażowania w rozwój zawodu wspinacza drzewnego i rozkręcenia własnego interesu, a w swojej aktywności społecznej, gorąco zachęcam do regularnego startu w zawodach we wspinaczce drzewnej, w Polsce organizowanych przez FEDERACJĘ ARBORYSTÓW POLSKICH.

Oprócz tego, że prowadzę normalną firmę zajmującą się pielęgnacją drzew oraz sprzedażą artykułów dla pracujących na drzewach, działam społecznie w Federacji Arborystów Polskich.

Zapraszam do wysłuchania  audycji "Godność drzew" Radia Białystok z moim udziałem.





 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl