Kategorie blog
Darmowa dostawa od 699 zł
Darmowa dostawa już od 699,00 zł.
Darmowa dostawa (kurier DPD przedpłata) już od 699,00 zł.
Nowy sklep

Nowy sklep? Niesamowicie ekscytujące!

Oto krótka relacja z naszego nowo otwartego sklepu arborystycznego w samym środku Puszczy Knyszyńskiej w Supraślu! Tylko 2 godziny z Warszawy!

Wielu z was pytało nas, o możliwość odwiedzania w naszej siedzibie, przymierzenia uprzęży, obejrzenia sprzętu, przymierzania ubrań i butów. Dziś jest już to możliwe!

Zespół Drzewny Ekspert jest bardzo podekscytowany, mogąc pochwalić się nowym wyglądem!

Zorganizuj wyprawę na piękne, leśne Podlasie i wstąp koniecznie do nas!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sklep Drzewny Ekspert  był zaopatrzony we wszystkie Twoje ulubione marki: Notch, Silky, Distel, DMM, ISC, KASK, Courant, Gefa, Cobra i wiele innych.

                     

             

Sklep w Drzewny Ekspert jest w pełni zaopatrzony, a nasi pracownicy mogą w krótkim czasie uzyskać pełny asortyment z naszego centrum logistycznego. Tak więc wszelkie specjalne życzenia zostaną z radością pozyskane i dostarczone bezpośrednio do Twoich drzwi, jeśli zajdzie taka potrzeba.

    

Na miejscu można spotkać Marcina Leszczyńskiego, który od 20 lat jest arborystą, organizuje zawody arborystyczne w Polsce i Europie, sprzedaje sprzęt i wyposażenie arbo, a także jest świetnym splicerem. Jeśli potrzebujesz niestandardową długość liny z zaplecionym okiem, to możesz zamówić u Marcina. 

   

Jeśli potrzebujesz sprzętu, ale masz wiele pytań i wątpliwości, zadzwoń, umów się i wpadnij do nas śmiało. Wszelkie konsultacje techniczne uzyskasz na miejscu od profesjonalisty!

   

Przyjdź i wypróbuj nasz sprzęt, zawieś się na linie lub po prostu wpadnij na pogawędkę, kawę i rozejrzyj się.

Przyjdź i sprawdź nowy sklep!

Czekają na ciebie świetne oferty i cały czas pojawiają się nowe produkty. Przyjdź uzupełnić sprzęt lub wymienić na najnowsze produkty na rynku. Czekamy na Ciebie, a czajnik jest zawsze włączony!

Ul. Nowa 20 (nad sklepem Arhelan), Supraśl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl