BLOG
Nowy sklep

Oto krótka relacja z naszego nowo otwartego sklepu arborystycznego w samym środku Puszczy Knyszyńskiej w Supraślu! Tylko 2 godziny z Warszawy!

 

Darmowa dostawa od 699 zł
Darmowa dostawa już od 699,00 zł.
Darmowa dostawa (kurier DPD przedpłata) już od 699,00 zł.
Bezpieczeństwo

Dokładając wszelkich starań, aby zakupy w sklepie internetowym Drzewny Ekspert były bezpieczne, stosujemy się do poniższych zasad:

  • Najważniejszy jest Klient i jego prawa, a wśród nich możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny do 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Opis zasad zwrotu towaru TUTAJ.
  • W przypadku zakupu niepasującego rozmiaru odzieży, butów i rękawic Nasi Klienci mogą również dokonać wymiany rozmiarów. Zasady wymiany TUTAJ.
  • Oferujemy kilka sposobów płatności do wyboru: od przelewu przy przedpłacie, po płatność gotówką. Nasi Klienci mają możliwość wybrania tego, ich zdaniem, najbezpieczniejszego. Jeżeli macie Państwo obawy związane z płatnościami za towar to rozwiązaniem jest przesyłka za pobraniem. Należy jednak pamiętać, że każdy przelew bankowy zostawia po sobie rzeczywisty ślad (na Państwa i naszym koncie) – nie ma więc mowy o możliwości zagubienia się przelewu. Sposoby płatności TUTAJ.
  • Klient otrzymując przesyłkę z naszego sklepu może (a nawet powinien), w obecności kuriera, sprawdzić stan przesyłki (czy nie jest uszkodzona itp.) oraz zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.
  • Na naszych stronach przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o firmie Drzewny Ekspert Marcin Leszczyński - właścicielu sklepu www.drzewnyekspert.pl. Regulamin sklepu TUTAJ
  • Zapewniamy ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Co więcej, jeśli wyrazisz takie życzenie, usuniemy twoje dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży. Więcej informacji TUTAJ.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl